Menu
Prihlásenie
 • Obchodovanie s drahými kovmi je ukončené.
 • Obchodovanie s drahými kovmi je otvorené v pracovný deň v čase od 09:00 - 17:00 hod.
 • Dodanie objednávok môže byť oneskorené. Prosíme o strpenie.
 • Obchodovanie s drahými kovmi je ukončené.
 • Obchodovanie s drahými kovmi je otvorené v pracovný deň v čase od 09:00 - 17:00 hod.
 • Dodanie objednávok môže byť oneskorené. Prosíme o strpenie.

Zdieľať    
Ako nakupovať zlato

Vzhľadom na vývoj ceny zlata nenakupujeme investičné zlato do zásoby. Pre našich zákazníkov nakúpime investičné zlato za aktuálnu trhovú cenu.

 1. Tovar, o ktorý máte záujem si objednáte prostredníctvom e-mailového formulára „Záväznej objednávky“ umiestneného na týchto stránkach. Po vyplnení údajov: názov tovaru a objednávací kód tovaru, počet kusov, meno kupujúceho, poštová adresa, e-mail adresa, telefónne číslo, (prípadne IČO, DIČ, IČ DPH),  a e-mailový formulár odošlete. (Pri vybranom tovare stlačte ikonu kúpiť, potom sa premiestnite do objednávkového formulára "Vpravo hore" stlačením ikony. Vyplňte požadované údaje a formulár odošlite.)
   
 2. Na spätnú e-mailovú adresu Vám zašleme potvrdenie prijatia „Záväznej objednávky“ s priloženou faktúrou na úhradu garančnej zálohy (garančná záloha = 100% ceny platnej v čase vytvorenia objednávky). Po uhradení garančnej zálohy Vám zašleme oznámenie o jej prijatí na náš účet.
   
 3. Nákup objednaného tovaru vykonáme na druhý deň po prijatí garančnej zálohy na náš účet, pokiaľ nás nepožiadate o odklad nákupu. Pri požiadavke o odklad nákupu čakáme na Váš pokyn k nákupu. Pokyn na nákup nám môžete zaslať ktorýkoľvek pracovný deň prostredníctvom e-mailu, najneskoršie však 30 dní po prijatí garančnej zálohy. Vami vybraný tovar bude zakúpený na trhu za trhovú cenu aktuálnu v deň Vami zadaného pokynu (fixovaná cena). Aktuálny vývoj cien na trhu drahých kovov si môžete pozrieť na našej stránke alebo na stránke www.kitco.com. Rozdiel medzi uhradenou garančnou zálohou bude : - vrátený bankovým prevodom alebo - dofaktúrovaný na úhradu.
   
 4. K nákupnej cene budú pripočítané prepravné náklady, ktoré sa líšia podľa krajiny dodania. V cene prepravných nákladov je započítaná výška poistného za prepravovaný tovar ktorá je určená podľa finančnej hodnoty zakúpeného tovaru. Prepravné náklady Vám budú dofaktúrované v deň doručenia zakúpeného tovaru na našu adresu.
   
 5. Po uhradení dofaktúrovanej ceny zašleme Vám objednaný tovar na adresu uvedenú v „Záväznej objednávke“. V prípade dohodnutej správy majetku, uložíme Váš tovar v trezore komerčnej banky.

 


Pre všetky obchody platí:

Pre možnosť fixácie ceny musí byť pripísaná garančná záloha na náš účet.